Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Fahrettin Altun'dan CHP'ye vitrin mankeni cevabı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, şimdilerde İslam'la ilgili takiyye yapmak zorunda kalan CHP'nin gerçek yüzünü ve ...

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, şimdilerde İslam'la ilgili takiyye yapmak zorunda kalan CHP'nin gerçek yüzünü ve başörtüsü düşmanlığını belgelerle ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski konuşmalarıyla gösterdi.

Fahrettin Altun Twitter'dan yaptığı video paylaşımda "Başörtüsü düşmanları bugün kendilerini takiyye yapmak zorunda hissediyorsa bu, Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu ve siyasi mücadelesi sayesindedir. Milletimiz irfan sahibidir. Hafızası diridir.

Sahici siyaseti de tanır, sokma akılla yapılan yalancı siyaseti de!" ifadelerini kullandı.

Videoda, geçmişte üniversitelerde ve kamuda başörtüsüne özgürlük getiren düzenlemelerin iptali için CHP’nin Anayasa Mahkemesi ve AİHM’e yaptığı başvurular ile Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP’li yöneticilerin başörtüsü karşıtı açıklamalarının görüntüleri de yer aldı.

ERDOĞAN: BİZ DİNİ YAŞARIZ, TÜCCARLIĞINI SİZ YAPARSINIZ

Fahrettin Altun ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugüne ışık tutan 2011'de Twitter''dan paylaştığı "Biz dini yaşarız, tüccarlığını siz yaparsınız." sözünü de sosyal medya hesabından paylaştı.


Hiç yorum yok